Grote Clubactie 2012

Geplaatst op 27-09-2012 door Dennis in Algemeen

Vanaf zaterdag 15 september jl. mogen er weer loten van de Grote Clubactie verkocht worden.

Vorig jaar konden jullie met je eigen lotenverkoop je eigen schaatspak verdienen. Hier is met heel veel enthousiasme op gereageerd en dit seizoen staat iedereen van onze club dan ook in een prachtig nieuw pak op het ijs!

Dit jaar gaan we weer voor onze club loten verkopen en we hopen dan ook weer op hetzelfde enthousiasme als vorig jaar. Volle boekjes kan je tijdens de trainingen aan Dennis en Fenna Vellinga, Maarten of Mark geven. Nieuwe boekjes kan je natuurlijk altijd krijgen, stuur dan even een mailtje naar cvellinga1@gmail.com .

Voor degene die dit jaar de meeste loten weet te verkopen hebben we aan het eind van het seizoen weer een leuke verrassing!

Doe je best, lees goed de verkoopinformatie op de eerste pagina van je verkoopboekje en wie weet ben jij straks een Grote Clubactie Winnaar!


Grote clubactie 2012! De trots!
Sidijk logo Rabobank logo Idenza logo CBC logo

Voeg Trias toe op: